Hakkımızda

Şirket Genel Bakışı

2008 yılında TEKSAV Teknolojisinin yükselişi başladı. Yıllar boyunca, şirket bünyesinde ticari ve askeri sistemlerin zorlu teknik gereksinimlerini karşılamak için mükemmel yetenek ve becerilere sahip teknik personel oluşturuldu.

Büyük bir coşkuyla hedeflenen ve ulaşılan özel araştırma, geliştirme ve kalite hedefleri Şirkete daha yeni fırsatlar tanımış ve nihayetinde Teksav sadece ticari değil, askeri alanda da vazgeçilmez bir şirket haline gelmiştir.
TEKSAV, ISO 9001-2015 Kalite Sistem prosedürlerine ve sertifikasına, Tesis Güvenlik Belgesi ve Savunma Sanayi ile ilgili üretim iznine sahiptir. Şirketimiz, NATO Bakım ve İkmal Ajansı (NAMSA) tarafından onaylanmış olup, üretilen ürün ve sistemlerin NATO Kodlama sistemninde görünürlüğü sağlanmıştır. Ayrıca Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü (AFGM) ve HAVELSAN tarafından tedarikçi , Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) şirketi olarak onaylanmıştır.

TEKSAV’ın önemli seviyede itibar kazandıran yüksek teknolojiye sahip azami özenle ve hizmetle hazırlanmış ürünleri yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç makamlarına sunulmaktadır.